For corporate info click here

Lista med analytiker som bevakar JM

Det bör dock påpekas att alla åsikter, uppskattningar eller prognoser om företaget som dessa analytiker uttrycker är deras egna och inte JMs.

ABG Sundal Collier

Tobias Kaj
Tel. 08-566 286 21
E-post: tobias.kaj@abgsc.se
Webbplats: www.abgsc.se

Carnegie Investment Bank

Erik Granström
Tel 08-588 685 94
E-post: erik.granstrom@carnegie.se
Fredric Cyon
Tel 08-588 688 38
E-post: fredric.cyon@carnegie.se
Webbplats: www.carnegie.se

DNB Markets

Simen Mortensen
Tel +47 24 169209
E-post: simen.mortensen@dnb.no
Webbplats: www.dnb.no

Handelsbanken Capital Markets

Johan Edberg
Tel 08-701 43 51
E-post: joed02@handelsbanken.se
Webbplats: www.handelsbanken.com/capitalmarkets

Kepler Cheuvreux

Jan Ihrfelt
Tel 08-723 51 14 
E-post: jihrfelt@keplercheuvreux.com 
Albin Sandberg
Tel 08-723 51 75
E-post: asandberg@keplercheuvreux.com 
Webbplats: www.keplercheuvreux.com

Nordea

David Flemmich
Tel 010-156 17 63 
E-post: david.flemmich@nordea.com 
Webbplats: www.nordea.se  

SEB Enskilda

Stefan Andersson
Tel 08-522 296 57
E-post: stefan.e.andersson@seb.se
Webbplats: sebgroup.com 

 

Jämför bostäder